MEDYA

Volkan ile Derin aşkı bitiyor mu? Sadakatsiz 18. Bölüm özeti

Volkan ile Derin’in evliliği sarsılmaya başladı. Ali ile yaşadıkları gerginlikten dolayı kendini suçlayan Volkan Ali ve en çok Asya ile arasını düzeltmeye çalışmaktadır.
Hicran, Selçuk’a babasının Haluk Güçlü olduğunu anlatır. Bunun üzerine Selçuk Haluk ile yüzleşmek için evine gider ve bundan sonra sık sık karşılaşacaklarını söyler.
Gönül Asya’nın evine ziyarete gider ve Asya’yı kendi evinde tehdit etmeye çalışır. Derya radikal bir karar alıp İsveç’e eğitime gitmeye karar verir ve bunu uygular.
Volkan hakkında gazetelerde iddialar çıkar. Gerçekte Amerika’da anlatıldığı gibi bir kariyere sahip olmadığını yazan gazeteler Volkanı ve Güçlü ailesini çok zor durumda bırakır.
Volkan Asya’nın evine gider ve pişman olduğunu, geri dönmek istediğini eğer onu 2 yıl önce affetseydi her şeyin daha iyi olacağını düşündüğünü onu affetseydi her şeyin nasıl olacağını merak ettiğini söyler.

İlerleyen bölümler de neler olacak? Volkan ile Asya barışacaklar mı? Volkan Derin ile ayrılacak mı? Güçlü ailesi şehri mi terk edecek? Haluk ile Selçuk arasında neler olacak?

19. Bölümde neler olacak?

Hicran ile Gönül karşı karşıya gelirler ve Hicran, Gönül’e ”Selçuk Haluk ve benim oğlum ” der. Gönül ile Haluk karşı karşıya gelir.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla