MEDYA

Mine Kocadağ’la ilgili yeni gelişmeler: Mithat telefon görüşmelerinde ne dedi?

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde geçtiğimiz Ağustos ayında kaybolan Mine Kocadağ’ı arama çalışmaları sürüyor. Şüphelerin odağındaki isim Mine’nin eşi Mithat Kocadağ ise Show TV’de ekrana gelen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında sorulara yanıt veriyor.

YENİ TELEFON GÖRÜŞMELERİ ORTAYA ÇIKTI
Mithat ve Mine’nin yeni telefon görüşmesi paylaşıldı. Telefon görüşmesinde Mine, “seni istemeyen birini, sevmeyen birini neden istiyorsun hala? Sevmiyorum ya, ben Hüseyin’i seviyorum.” diyor.
Mithat ise, “Biz daha önce böyle değil miydik Mine? Ya şu bıçağı al Allah aşkına beni bıçakla bak. “Hüseyin’i seviyorum” diyorsun ya, valla bu beni bitiriyor ya” ifadelerini kullanıyor.
Mine ise, “Ya saçmalama ya. Senin çocuğun var çocuğun kendine gel, çocuk değilsin Allah aşkına Yapma ya ne bıçaklaması? Senin yüzünden cama elimi vurdum ya.” diye karşılık veriyor.

HÜSEYİN CANLI YAYINA KATILDI
Mine’nin erkek arkadaşı Hüseyin canlı yayına katıldı. Mithat’ın “Mine ile Uşak’a dövme yaptırmaya gitmişler” iddiasını yalanlayan Hüseyin, “benimle daha fazla zaman geçirmek için yapmış olabilir” dedi.
Karısının Hüseyin ile ilişkisine dair çok sayıda bilgiyi yeni öğrendiğini söyleyen Mithat, eşine zaman ayırmadığı iddialarını ise “arabam varken ayırıyordum” dedi.

MİTHAT’IN DA SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI

Mithat Kocadağ’ın Mine’nin kaybolmasının ardından çalıştığı otelden Yasemin isimli kadınla birlikte olduğu ortaya çıktı. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme mikrofonlarına konuşan Yasemin, “Mithat, Mine’nin hastaneye çocuklarını kontrole götürdüklerinde ortadan kaybolduğunu söyledi” dedi.

Mine Kocadağ öldürüldü mü? Mithat ve Mine’nin telefon görüşmesi ortaya çıktı…

Mine Kocadağ bulundu mu, arama çalışmalarında son durum

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla