Manşet MEDYA

“Sedanur Uludağ dosyası cinayet büroya geçsin” çağrısı

Antalya Gazipaşa’da 2 ay önce esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Sedanur Uludağ’ı arama çalışmaları sürüyor.
Star TV’de Serap Paköz’le Gerçeğin Peşin’de programına katılan Sedanur’un ailesi ise kızlarından gelecek bir haberi bekliyor.

MUHAMMET PROGRAMI TERKETTİ
23 Ocak 2023 tarihli yayında Serap Paköz, Sedanur Uludağ’ın erkek arkadaşı Muhammet hakkında “programa çıkmak için 50 bin TL istiyor” demişti. Bugün canlı yayına Gazipaşa’dan bağlanan Muhammet ise para istemediğini açıkladı. Program için İstanbul’da bir hafta kaldığını belirten Muhammet, “İstanbul’da olduğum süreçte işimden dolayı 50 bin TL’ye yakın zarar ettim. Burada 5 günü kendi imkanımla kaldım, sadece 2 gün sizin misafirhanenizde kaldım” ifadelerini kullandı. Gerçeğin Peşinde muhabiri Murat bey ise “Muhammet’in tanıdığının yanında konaklaması kendi tercihi” dedi. Muhammet ise para istemediğini ve özür beklediğini söyledi. Sunucu Serap Paköz ses kayıtlarının olduğunu, bizzat kendisinin duyduğunu ve özür dilemeyeceklerini belirtti. Muhammet yayına devam etmeyeceğini, bildiklerini sadece savcılıkla paylaşacağını söyledi ve yayını terk etti.

ASLI VE SELCAN NEDEN SUSUYOR?
Sedanur Uludağ’ın yakın arkadaşları kuzeni Aslı ve Selcan ise sessizliklerini koruyor. Sedanur’un babası Cevdet bey, Aslı ve Selcan’ın konuşmamasına tepki gösterdi. Her şeye hazırlıklı olduklarını söyleyen Cevdet bey, “Kızımı ölü veya diri bulacağız” dedi. Enişte Sabri’nin dün ilçe merkezinde olduğunu açıklayan Gerçeğin Peşinde muhabiri Murat bey, “Dün çalıştığı yerde de değildi, bugün de yok.” dedi.

DOSYA CİNAYET BÜROYA GEÇSİN
Dosyanın cinayet büroya geçmesi gerektiğini belirten Paköz, “Jandarmanın kadavra köpekleriyle villaların olduğu bölgede yeni bir arama yapmasını rica ediyorum” dedi.

Sedanur Uludağ ile ilgili yeni gelişmeler! “Sabri kaçtı, Muhammet para istedi”

Mine Kocadağ ile ilgili son dakika gelişmesi: İş makineleri ve kadavra köpekleri bölgede

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla