GÜNDEM

Sedanur Uludağ ile ilgili yeni gelişmeler! “Sabri kaçtı, Muhammet para istedi”

Antalya Gazipaşa’da 2 ay önce ortadan kaybolan Sedanur Uludağ’ı arama çalışmaları sürüyor.
Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programına katılan Sedanur’un anne ve babası ise kızlarından gelecek bir haberi bekliyor.

ENİŞTE SABRİ NEDEN KONUŞMUYOR?
Cuma günü kameralardan kaçan Sedanur’un eniştesi Sabri bey daha sonra konuşacağını söyledi. Bugün canlı yayına çıkması beklenen Sabri bey daha sonra konuşmaktan vazgeçti.

MUHTAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSU
Yakacık mahallesi muhtarının kendilerini Sabri’nin olduğu bölgeden çıkardığını belirten Gerçeğin Peşinde muhabiri, “Jandarma eşliğinde güvenli olarak bölgeden çıktık, üstelik bulunduğumuz yer muhtarın sınırları içinde değildi” dedi.
Muhtar hakkından suç duyurusunda bulunduklarını açıklayan Gerçeğin Peşinde muhabiri Murat, “yanında bulunan adamlarıyla ilgili de gerekli suç duyurusunda bulunduk” ifadelerini kullandı.

“MUHAMMET PARA İSTEDİ”
Sedanur’un erkek arkadaşı Muhammet’in ekrana çıkmak için para istediğini belirten sunucu Serap Paköz, “telefonla bile bağlanmak için para istiyor” dedi. Muhabir ise, “en son görüştüğümüzde telefonla bağlanacağım ama müsait olmazsam bile yayından sonra muhakkat sizinle görüşeceğim gibi bir ifadesi oldu” diye konuştu.

Sedanur Uludağ bulundu mu?

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla