GÜNDEM

Sedanur Uludağ’ın kaybında yeni gelişmeler… Sedanur Uludağ Anamur’da mı?

Antalya Gazipaşa’da esrarengiz şekilde ortadan kaybolan Sedanur Uludağ’ı arama çalışmaları sürüyor.
Star TV’de Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programına katılan Sedanur’un annesi Zülfü ve babası Cevdet, kızlarından gelecek bir haberi bekliyor.
Eylül ayında karın ağrısıyla Sedanur’u hastaneye götürdüğünü anlatan Mehmet, “kan testi verdiğini ve serum taktıklarını söyledi” dedi.

SEDANUR ULUDAĞ ANAMUR’DA MI?
Yayına bağlanan bir izleyici, Sedanur Uludağ’ın kaybından sonra ilçede yayılan dedikoduyu anlattı. Programa telefonla bağlanan izleyici, ilçede “Sedanur’un hamile olduğu, Anamur’da olduğu ve 9 ay sonra ortaya çıkar” denildiğini anlattı.
“Ben yayınınızı düzeni takip ediyorum” diyen izleyici, “Bu kızın Anamur’da olduğunu duyup, eniştesinin de Kaledran sınırında çalıştığını duyunca bilgi vermek istedim size” dedi.

ENİŞTE SABRİ KAÇTI MI, KAÇIRILDI MI?
Sedanur’un eniştesi Sabri’nin, bugün muhabirin yanından koşarak uzaklaştığı iddia edildi.
Sabri’nin telefonunu arayan muhabirin karşısına Yakacık köy muhtarı Mustafa olduğunu söyleyen kişi çıktı.
Muhabirin “Sabri bey ile görüşeceğiz” demesinin ardından telefonun karşısındaki kişi, “hayır görüşemezsiniz Sabri bey ile, ben yayına çıkmasına izin vermiyorum kesinlikle izin vermeyeceğim” dedi. Muhtar olduğunu söyleyen kişinin, “Sabri benim yanımda, Sabri’yi benim yanımdan alamazsınız” dediği iddia edildi.

MUHTAR GERÇEĞİN PEŞİNDE EKİBİNİ TEHDİT Mİ ETTİ
Sedanur Uludağ’ın eniştesi Sabri’yi, Gerçeğin Peşinde ekibinin yanından uzaklaştıran Yakacık muhtarının ekibi de tehdit ettiği iddia edildi.
Canlı yayında muhtara tepki gösteren Serap Paköz, “Muhtar ekibimizi tehdit ediyormuş. Sen devletin bir görevlisi misin, yoksa ali kıran baş kesen misin orda. Biz canımızı malımızı her şeyimizi sana emanet etmemiz gerekirken sen bizim ekibimizi mi tehdit ediyorsun?” diye tepki gösterdi.
Paköz, “Güney Jandarma Karakolu’na sesleniyorum buradan, ekibim bu muhtar tarafından tehdit ediliyormuş. Güney Jandarma Karakolu’na buradan ihbarda bulunuyorum. Benim ekibimin orada can güvenliği yok anlaşılan” ifadelerini kullandı.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla