MEDYA

Sedanur Uludağ bulundu mu?

Antalya Gazipaşa’da 50 gün önce ortadan kaybolan Sedanur Uludağ’ı arama çalışmaları sürüyor.

Star tv’de Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programına katılan Sedanur’un ailesi ise ondan gelebilecek bir haberi bekliyor.

Sedanur’un anne ve babası, erkek arkadaşı Muhammet ile son görüştüğü arkadaşı Selcan, canlı yayında son gün görüşmelerini anlattı. Programda, Sedanur’un kaybının ardından şüpheli hareketleri dikkat çeken kuzeni Fatih’in ise sessiz kalması konuşuldu.

Hala Zöhra,  kaybının ardından Fatih’in eve gelip Sedanur’un yatağının başında diz çöktüğünü söylemişti. 

Sedanur’un odasında bulunan “Bende böyle olsun istemezdim. Belki hepiniz çok üzüleceksiniz belki çok ağlaya” yazan nottaki yazının ise ona ait olmadığı belirtilmişti.

Bütün dikkatlerin üzerinde toplandığı kuzeni Fatih ise sorulara yanıt vermiyor. Sedanur’un kuzeni Aslı soruları yanıtsız bırakıyor. Gerçeğin Peşinde programı muhabirinin sorularını yanıtsız bırakan Aslı, telefonlarının dinlendiğini iddia etmişti. Daha sonra konuşan Aslı, ”Ben kamu kurumunda işe hazırlanıyorum, ondan öyle dedim” ifadelerini kullandı.

Sedanur’un son olarak ilçe merkezine yaklaşık 5 kilometre olan Koru mahallesine gittiği tesbit edilmişti. Kamera görüntülerinde Sedanur’un yağmur altında elinde şemsiye ile yürüdüğü görüşmüştü. Sedanur Uludağ’dan yaklaşık 50 gündür bir haber alınamadı.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla