MEDYA

Son dakika haberleri… Arife Gökçe olayında yeni gözaltılar! Sinan Sardoğan serbest bırakıldı mı? (Arife Gökçe bulundu mu)

ATV’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Ser programında 13 Ocak 2023 Cuma günü neler yaşandı, Arife Gökçe bulundu mu? Sinan Sardoğan’la ilgili son gelişmeler ne, Sinan Sardoğan serbest bırakıldı mı?

Tokat’ta yaşadığı köyde esrarengiz bir şekilde kaybolan  Arife Gökçe’yi arama çalışmaları sürüyor.  Arife Gökçe’nin Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ailesi ise gelecek haberleri bekliyor.

Gökçe’nin kaybında bütün  şüpheler Sinan Sardoğan’ın üzerine toplanmıştı. Sardoğan’ın yaptığı çelişkili açıklamalar ise dikkat çekmişti. Sardoğan, İstanbul’da daha önce karıştığı bir suçtan gözaltına altınmış ve tutuklanmıştı. Sardoğan, 2018 yılında 12-13 yaşında bir çocuğa tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanmıştı.

Arife Gökçe’nin kaybıyla ilgili ise köyde çok sayıda iddia ortaya atıldı. Gökçe’nin ailesi ise bu iddiaları ortaya atanların canlı yayına çıkıp ispatlamasını istemiş ve çok sert tepki göstermişti.

Kayıp Arife Gökçe’yi arama çalışmaları sürerken henüz bir ize rastlanamadı. Olayla ilgili iki kişinin daha gözaltına alındığı iddia edildi. Gözaltına alınanların isimleri ise henüz netleşmedi.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla