Ana Sayfa GÜNDEM Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’ndan tepki çeken sözler…

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’ndan tepki çeken sözler…

27 views
0
Abone Ol

Sakarya Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, Akit TV’de katıldığı programda üniversiteler için tepki çeken sözler sarfetti.

Sofuoğlu üniversiteler için “Neredeyse fuhuş evleri” dedi. Programın diğer konuklarının itirazı üzerine Sofuoğlu, “nerede yaşıyorsunuz siz?*” diye çıkıştı.

Akit TV’de yayınlanan Sabri Balaman’ın sunduğu ‘Derin Kutu’ adlı programda, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu da konuşmacı olarak yer aldı. Sofuoğlu, Z kuşağını ‘hedonist’ olmakla suçlarken üniversitedeki derslere katılımın düşük olduğunu söyledi. Sofuoğlu konuşmasının devamında üniversiteler için “Sayın Cumhurbaşkanımız da vurguladı. Neredeyse fuhuş evleri” ifadelerini kullandı.

Stüdyodaki konuklar ise Sofuoğlu’na sözlerine “Hocam yapmayın. Biraz ağır oldu” diye tepki gösterdi. Sofuoğlu ise “Gördüğüm var. İstisna değil. Gelin ben sizi gezdireyim. Komşular size söyleyecek, emlakçılar size söyleyecek. Siz nerede yaşıyorsunuz?” dedi.

Sofuoğlu geçmişte yaptığı açıklamalarda “Google’ı Abdülhamid buldu”, “İstanbul Sözleşmesi çok kan dökecek” gibi açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

Abone Ol
Önceki İçerikDoç. Dr. Ebubekir Sifil’den tepki çeken sözler: Yılmaz Özdil ve Cüneyt Akman’ın öldüklerinde cesetleri camilerimize sokulmasın
Sonraki İçerikAlbay Kopuz (Murat Serezli) Savaşçı’da devam edecek mi? Savaşçı ne zaman başlayacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz