GÜNDEM Manşet

Zafer Partisi’nden istifa eden Adem Taşkaya’dan ‘konuşacağım’ mesajı: Özdağ ve Sevdagül Tuncer’den başkasının…

Zafer Partisi’nde Genel Başkan Yardımcılığı yapan Adem Taşkaya istifa ettiğini duyurdu.

İstifa açıklamasını sosyal medyan hesabından yapan Taşkaya, “Geçmişte Zafer Partisi Divan Kurulundan istifa etmiş olduğum gibi, Partiye olan inancım kalmadığı, mahallesinde muhtar bile olamayacak kişilerle aynı havayı solumamak için, gerekli açıklamaları sonra yapacağım mahfuzuyla gördüğüm lüzum üzerine Zafer Partisinden istifa ediyorum.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Taşkaya, “Buğra Kavuncu’ya İstanbul kongresinde FETÖ’cü demene rağmen oy verdin. Bir de cebinden pusulayı çıkarıp salladın. Ama ben vermedim. Sonra çıktın televizyonlarda bu FETÖ’cü diye yırtındın. FETÖ’cü dediğin adama neden oy veriyorsun. Bu mu omurga” ifadelerini kullandı.

Taşkaya’nın açıklamaları şöyle;
İnsanlar kurduğu yuvanın, evin olumsuz olgularla dağılmaması için mücadele ederler. Bundan dolayı uzun zamandır Zafer Partisinde sustum. Mücadele ve istişare mekanizması kalmadığı için olaylar buraya geldi. Kimseyi memnun etmek için yola çıkmadım. Önemli olan kendi doğrularım.
Biz çocukluğumuzun partisinden arkamıza bakmadan vazgeçmişiz. Susmamışız! Bugün mü susacağız. Biz kimseye aile şirket kurmadık, parti kurduk.
Muhtar olamayacak adam yüzünden Genel Sekreter Adana Milletvekili İsmail Koncuk’u harcadılar…
Birilerinin Türk Milliyetçiliği davası, Ömer Turan ve Mustafa Arabul’un konuşlandığı yer kadardır.
Kendinden ve Sevdagül Tuncer’den başkasının ön plana çıkmasını istemeyen bir kişiden bir şey olmaz
Partideki istek ve taleplerinizi Ümit Özdağ’a iletmeyin. Sevdagül Tuncer’e söyleyin onun dedikleri iki dakikada gerçekleşir. Sussaydım kardeş gibi geçinirdik öyle ya!
Erdemli istifa nasıl oluyor. Susarak bir çok şerefsizliği görerek ve susarak mı? Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır…
Ben konuşmadığım daha arkadaşlar. Konuşmayacağım, izleyip göreceksiniz…
O ağzınızdan akan salyaları da geri toplamak zorunda kalacaksınız. İyi Günler…

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla