MEDYA

Ezgi Mola kararını verdi: Küçük esnafı destekleyip…

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si ünlü oyuncu Ezgi Mola, evinde tadilata başladı. Ancak istenen fiyatlar ünlü oyuncunun canını sıktı. Mola sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “120 bine mutfak mı yapılır? O paraya Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır.” dedi.

Mola, “Evde tadilat yaptırıyorum. Geçen gittik, mutfak için fiyat alıyoruz. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları. Arkadaşlar bir fiyat çıkarmış, şişirmiş şişirmiş, sonra ‘Size yüzde 60 indirim yapıyoruz’ dediler!” dedi.

Ezgi Mola, “Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Sonra da onu 40 bine indirmiş. İnanamadım. Koca mutfak yaptırmıştım birkaç yıl önce, 10 bin lira vermiştim. 120 bine mutfak mı yapılır? Delirdi mi bunlar? Yalı mı yaptırıyorum ayol ben? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır.” ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

KARARINI AÇIKLADI

Tepkisinin ardından markalardan “mutfağını biz yapalım” teklifi geldiğini belirten Mola, “Mutfak konusunda inanılmaz bir “biz yapalım” talebi var. Sağ olun var olun, çokta güzel bir iki marka vardı, çok güzel ama. Ama ben küçük esnafı destekleyip yıllardır evimin bütün dolaplarını mutfağını yapan ustama yaptıracağım.” dedi.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla