MEDYA

Sefirin Kızı dizisine katılan Tuba Büyüküstün: Hem tanıdık, hem yepyeni bir yolculuk başlıyor

Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı dizisi ile ekrana dönüyor.

Star TV sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Star TV’ye hoş geldin Tuba Büyüküstün!” ifadelerine yer verildi.

Dizi kadrosuna katıldığını sosyal medya hesabından duyuran Büyüküstün, “Hem tanıdık, hem yepyeni bir yolculuk başlıyor. Çok sevgili eski partnerim Engin, canım senaristim, dostum Eylem, bu sektördeki ilk yıllarımda tanıştığım sevgili Emre, daha önce pek çok projeme ev sahipliği yapmış Star Tv ile tekrar çalışacak olmanın keyfiyle, yepyeni bir karakterle sizinle buluşacak olmanın heyecanını birlikte yaşıyorum.. Hepimiz için açık havada derin bir nefes almak gibi bir deneyim olması dileğiyle.. Hoşbuldum.. 🖤 Yakında görüşmek üzere.. 🙂#sefirinkızı” ifadelerini kullandı.

Sefirin Kızı’nın başrol oyuncusu Neslihan Atagül, diziden ayrılma kararı aldığını açıklamıştı. Atagül’ün sağlık sorunları yaşadığı ve 10 gün rapor aldığı ortaya çıkmıştı.

Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Özel Doğuş Okulları’ndan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Üniversiteyi bitirdikten sonra yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuğa başladı.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla