Ana Sayfa MEDYA Ayşenur Arslan’dan Yıldıray Çiçek’e yanıt: Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun

Ayşenur Arslan’dan Yıldıray Çiçek’e yanıt: Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun

63 views
0
Abone Ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, gazeteci Ayşenur Arslan’ı hedef aldı.

Twitter hesabından Aslan’ı hedef alan Çiçek, “Teröristlerin anası Ayşenur Arslan yazıyı yorumlarken “Evet 846 kişinin azmettirici katili terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen bunak solculardan biri de benim” diye başlayaydın. Bunak kadın yazıdan onu mu anladın?” dedi.

Gazeteci Ayşenur Arslan Bahçeli’ye seslenerek “Devlet Bey, çok tehlikeli şeyler yapıyor yanınız yöreniz. Siz gazetecileri hedef gösteriyorsunuz, birileri sizden cesaret bulup bunları yapıyor. Ne demek ‘teröristlerin anası?’ Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun” dedi.

Arslan, “Ben Devlet Bahçeli’yi daha akademisyenken tanıdım beyefendi. Bahçeli beni tanır, ben de onu tanırım. Asla görüşlerimiz uyuşmaz, ben onu eleştiririm ama “bunak kadın”, “teröristlerin anası” demez. Umarım demez. Devlet Bey, çok tehlikeli şeyler yapıyor yanınız yöreniz. Siz gazetecileri hedef gösteriyorsunuz, birileri sizden cesaret bulup bunları yapıyor. Ne demek teröristlerin anası? Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.” ifadelerini kullandı.

Arslan, “Yetmedi mi? Yaşımla ve kadınlığımla ilgili söylemlerinizi anladım ben. Çünkü bana başlayan yaşımla başlıyor, kadınlıkla gidiyor. Bunu anladım ama ‘teröristlerin anası’? İade ederim.” diye konuştu.

Abone Ol
Önceki İçerik19 Ocak Koronavirüs Tablosu paylaşıldı
Sonraki İçerikSefirin Kızı dizisine katılan Tuba Büyüküstün: Hem tanıdık, hem yepyeni bir yolculuk başlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz