MEDYA

Sadakatsiz 15. Bölümde neler oldu

Kanal D’de ekrana gelen Sadakatsiz’in 15. Bölümünde neler oldu?

Selçuk iyileşir ve hastaneden taburcu olur. Selçuk’un annesi geçmişin azabını temizlemek için hastaneye gelir, çocuk yaşta Selçuk’u terk eden annesi Selçuk ile yüzleşir. Annesinin gitmesini söyler.

Asya Ali’nin arkadaşlarının eşyalarını çaldığını öğrenir. Psikolog doktor Turgay ile görüşen Asya Ali’nin bu durumu isteyerek yapmadığını savunur. Turgay Asya’ya eşyaları teslim etmesi gerektiğini ve çocuğuyla görüşmesi gerektiğin söyler. Demir’in sınıfın içinde Ali’ye annesinin eşyaları getirdiğini ve hırsızın Ali olduğunu söyler. Ali sinirlenip annesine bağırmaya başlar rezil olduğunu ve babasıyla yaşamak istediğini söyler. Asya ve Volkan konu üzerinde tartışırlar. Derin krizi fırsata çevirip Ali’nin aklını karıştırmaya niyetli olup, onu kendi yanlarına çekmeye çalışmaktadır.

Derin ve Ali, Asya’nın evine ‘Ali’nin eşyalarını toplamaya geldiklerini, bundan sonra Ali’nin onlarla birlikte yaşamak istediğini’ söyler.

Sadakatsiz 16. Bölümde neler olacak?

Bu duruma çok şaşıran ve morali bozulan Asya’nın bu duruma tepkisi ne olacak? Ali, babasının yanına mı taşınacak? Derin Ali ile anlaşabilecek mi? Asya şehri terk mi edecek?

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla