MEDYA

Hilal ailesine döndü mü? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün neler oldu?

atv’de izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 19 Ocak 2023 Perşembe günü yayınlanan bölümünde neler oldu, Hilal ailesinin yanına döndü mü?
Anne Şerife ve baba Arif, kayıp olarak aradıkları kızları Hilal için Müge Anlı’ya başvurmuştu.
Hilal’in 17 yaşındayken tanıştığı sözde terapist Süleyman’ın yanına kaçtığı ortaya çıkmıştı. Kendisinden 33 yaş büyük Süleyman ile canlı yayına çıkan Hilal, ailesinin yanına dönmek istemediğini belirtti. Programa telefonla bağlanan çok sayıda izleyici ise sözde terapist Süleyman’ın gerçek yüzünü ortaya serdi. Hilal’e seslenen Müge Anlı, “herkes senin için mücadele ediyor” diyerek ailesinin yanına dönmesi gerektiğini söyledi.

EMNİYET HAREKETE GEÇTİ
Sözde terapist Süleyman’ın canlı yayına çıkmasının ardından emniyet harekete geçti. Yayının yapıldığı yere gelen emniyet güçleri sözde terapist Süleyman’ın ifade için götürdü.
Süleyman’ın bir ifadede firar durumu olduğunu açıklayan Müge Anlı, Hilal’in ise Adli Tıp Kurumu’na sevkinin gerçekleşeceğini duyurdu. Müge Anlı’nın bu açıklamasının ardından stüdyoda alkış koptu. Hilal’in annesi Şerife ve babası Arif, Müge Anlı’ya teşekkür etti.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla