MEDYA

Gazeteci Zafer Şahin: İtiraf ediyorum

Habertürk TV sunucusu Mehmet Akif Ersoy’un Kızılay’ın gönderdiği yılbaşı paketine gösterdiği tepki sosyal medyada çok konuşuldu.

Kızılay’ın adına gönderdiği paketi açan Ersoy, “Sizce bu olmuş mu?” diye tepki göstererek “Kızılay’ın reklama ihtiyacı yok. Biz Kızılay’ı kendimizden bir parça olarak görüyoruz, ne zaman ihtiyacı olsa destek veririz” ifadelerini kullandı. Kızılay’ın kolisinden çıkan maden suyu, maske, dezenfektan, faaliyet raporunu takipçilerine sosyal medya yayınından gösteren Ersoy, Kızılay’ın faaliyet raporunun 202 yerine 2019 tarihli olmasını ve renkli, kaliteli bir kağıtla yüksek maliyetle hazırlanmasını da eleştirdi.

“İTİRAF EDİYORUM”

Paketin kendisine de geldiğini açıklayan gazeteci Zafer Şahin, “İtiraf ediyorum. Kızılay’ın yeni yıl paketi bana da geldi. Suça ortak oldum.” dedi.

Şahin, “Paketten çıkan 6 soda, 1 kupa ile haksız zenginleştim. Bir de Kızılay bağışçısı olduğum için teşekkür etmişler. Aramızda böyle bir ilişki var. Al gülüm ver gülüm. Kesin bilgi, lütfen yayın.” ifadelerini kullandı.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla