MEDYA

Müge Anlı’dan Ümitcan Uygun’a: O gece sen gitmedinse kim gitti?

ATV’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, Aleyna Çakır olarak bilinen  Sema Esen’in otopsi raporunu değerlendirdi.

Programında Aleyna Çakır’ın ölümüne yer veren ve şüpheli Ümitcan Uygun tarafından sosyal medyadan tehdit edilen Müge Anlı açıklama yaptı.

Anlı raporun ardından şunları söyledi:
“Aleyna Çakır… Beklenen rapor dendi ben hiç beklemiyordum. İşleyip işlemediğimi bile düşündüm. Bu konuyla ilgili hissim: Puzzle ile günlerce uğraşırsın benim Lokum gelir tam bitmeye yakın iki parçayı alır kaçırır yer. Tam uğraşmışsın ama hiçbir zaman o tablo tamamlanmayacak bilirsin. Toplarsın koyarsın kutuya. Burada öyle hissediyorum. Hiç bu konuyu konuşmayı düşünmüyorum. Ama işte Müge sen konuşmuyor musun denmesin diye işte…”

Anlı şöyle konuştu:

“Bu olayda birçok kişi bildiğini anlattı ama daha sonra yaşananlardan sonra o insanlar yok oldu. Telefonlarını değiştirdiler. Burada anlatılanların ne kadarı dosyada. Benim elimdeki ifadeler ne kadar nerelerde çok merak ediyorum. Adli tip raporunda annenin ve arkadaşlarının söylediği yüzdeki çöküklük nerede? Tek soru soruyorum… Bir gariplik var yani… Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan’a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle…”

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla