GÜNDEM

Alpay Özalan’dan Yılmaz Özdil’e yanıt: Atatürk üzerinden cebini doldurmaktan başka ne yaptın?

AK Parti Milletvekili Alpay Özalan, Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’in bugünkü yazısında kendisi için kullandığı sözlere yanıt verdi.
Özdil yazısında “AKP milletvekili Alpay Özalan, sarayın gözüne girmek için, Bekir Coşkun heykeliyle alay ediyor, “adınızı Cumhuriyet Heykel Partisi yapın da rahatlayın” filan diye tweetler atıyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Özalan, Sözcü yazarı Özdil’e “Sen Atatürk üzerinden cebini doldurmaktan başka ne yaptın?” diye sordu.

Özalan’ın Yılmaz Özdil’e yanıtı şöyle;

1-Yılmaz Özdil, “Cumhuriyet Heykel Partisi” dediğim için beni hedef almış ve CHP’ye övgüler yağdırmış. Çok sevdiğiniz zatlar döneminde, yaptığımız hizmet nedeniyle Devlet Üstün Hizmet Madalyası aldım ben. Sen Atatürk üzerinden cebini doldurmaktan başka ne yaptın?


2-Ak Parti’nin devasa eserlerine ve hizmetlerine kulp takıyorsun. Utanmadan hizmet ve eserden tek anladığı heykel olan CHP’yi övüyorsun. Sizin vizyonunuz bu, Yılmaz Özdil. Ak Parti’nin vizyonu; devasa hastaneler, köprüler, İha, Siha, solunum cihazı, helikopter, yerli otomobil…
3-Senin hiçbir hizmetin yok bu ülkeye Yılmaz Özdil, 5 para etmez yazarlığınla Atatürk üzerinden para kazanıyorsun. CHP ise çalışıyormuş gibi görünmek için, heykel açılışı yapıp duruyor. Ortak yanınız, göz boyamak! Ak Parti düşmanlığından bir de gidip Demirtaş yandaşı oldunuz.


4-CHP Türkiye düşmanlarıyla iş tutar alkışlarsınız, milli ve yerli duruşla ise alay edersiniz. İşiniz gücünüz, Türkiye’yi karalamak ve HDP’ye dönüşmüş CHP’ye övgüler yağdırmak. Siz, bu ülkeyi sevmiyorsunuz, bu ülkeyi ve bu milleti sömürmeyi seviyorsunuz Yılmaz Özdil.


5- Sen vizyonsuz, hizmetle işi olmayan, göz boyamaktan ve iftira atmaktan başka bir şey bilmeyen, kısacası sana benzeyen CHP’yi övmeye devam et Yılmaz Özdil. Bizim işimiz çok. Senin de boş vaktin çok. “Yerin Dibinden Merhabalar” diye bir kitap yazar, 2500 TL’ye satarsın belki.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla