MEDYA

Yamaç Koçovalı Afganistan’a kaçırıldı! (Çukur 114. Bölüm özeti)

Show TV’de ekrana gelen Çukur’un 114. Bölüm (4. Sezon 22. Bölüm) bölümü ekrana geldi.

Çukur 114. bölümde neler yaşandı, Efsun öldü mü?

Yamaç’ı karşısına alan Sultan, “Efsun gitti Yamaç, burada yaşadıkları ona ağır geldi herhalde, ben böyle bir hayatı istemiyorum, burda yaşayamam dedi, Yamaç beni affetsin dedi çekti gitti” dedi.

Efsun’u Saadet’e soran Yamaç, “Abla sen bilirsin Efsun nereye gitti” diyor.

Efsun’u kaçıran Kulkan, onu başkasına teslim ediyor ve “Çukur’un en dibini gösterin” diyor. Kulkan’ın karşısına çıkan Efsun, “hayatın boyunca benden kaçmaya çalışacaksın, ama yine de ölürken gördüğün son yüz benimki olacak” diyor.
Aykut Kocaman’ın Çukur’u ziyareti ve Aykut ile geçmişte yaptığı maç ekrana getirildi.

Metin, takip ettikleri evden kaçan Kulkan’ın peşine düşüyor.

Afganistan’da olan Vartolu Sadettin ve amca Cumali Koçovalı, Türkiye’ye dönüş için hazırlık yapıyor. Vartolu Sadettin’in içinde olduğu konvoy Afganistan’da saldırıya uğruyor.

Akın Koçovalı ve Afgan Yasmin evlendi.

Cumali Koçovalı, karısı Damla’nın hamile olduğunu öğrendi.

Efsun’u annesi Sultan’ın gönderdiğini öğrenen Yamaç, düğün salonundan çıkar ve harekete geçer. Kulkan’ın gönderdiği konuma giden Yamaç, önündeki engelleri etkisiz hale getirir. En üst kata kadar çıkan Yamaç, Kulkan’ın adamları tarafından dövülür. Yamaç, yerde baygın bir şekilde yatarken birden ayağa kalkar ve birden oynamaya başlar.

Yamaç, Kulkan2ın bütün adamlarını etkisiz hale getirir ve sürünerek Efsun’a gitmeye çalışır. Efsun’un ağlama seslerini duyan Yamaç, “geldim ağlama geldim” diyerek Efsun’a gider.

Ancak Yamaç’ın yanına gittiği yüzü kapalı kişi Efsun değil. Yamaç’a arkasından yaklaşan Kulkan, elektroşok ile bayıltıp Afganistan’a götürdü.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla