MEDYA

Star TV, Kanal D, Show TV, Fox TV, TRT 1 ve TV8’in yılbaşı programları belli oldu

2021’e girerken herkesin merak ettiği konulardan birisi de kanalların yılbaşı özel yayınında neler var sorusu oldu. Sokağa çıkma yasağı olduğu için herkes bu yılbaşını evinde geçirecek. Televizyon kanallarının yılbaşı özel yayınlarında neler var, kim hangi programı veya diziyi yayınlayacak?
İşte Star TV, Kanal D, Show TV, Fox TV, TRT 1 ve TV8’in yayınlayacağı program ve diziler…

Kanal D- Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel: Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı özel bölümü ile 31 aralık akşamında Kanal D de yayınlanacak. Çok Güzel Hareketler 2 ekibi de birbirinden güzel skeçlerini yılbaşı özel programında sergileyecekler.

Star TV- İbo Show: Star TV bu sene yılbaşı akşamında İbo Show yılbaşı özel programı yayınlayacak. İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı ve birbirinden özel şarkıcıların ünlü isimlerin konuk olduğu yılbaşı programına bu yılbaşı gecesinde Bülent Ersoy, Seda Sayan ve Hande Yener konuk oluyor.

Show TV- Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel: Show TV ekranlarında bu sene de Güldür Güldür Show yılbaşı özel programı ile yeni yıla giriyor.

Fox TV- Sinema Filmi: Fox TV yeni yıl yayın akışına sinema filmleri yerleştirdi.

TRT1- Kalk Gidelim Yılbaşı Özel Final: Kalk Gidelim 4. sezonu ile yayınlanırken yılbaşı gecesine özel bir bölüm ile seyircisine veda ediyor.

TV8- O Ses Türkiye Yılbaşı Özel: O Ses Türkiye 2021 yılbaşı gecesinde efsane jürisi ile bir bölümlük yarışma sunuyor. Ünlü isimlerin şarkı söyleyeceği O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünün jürisi Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş oldu.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla