MEDYA

Prof. Dr. Arif Verimli, Müge Anlı’nın programından neden ayrıldı? Açıklama paylaştı

atv’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yorumcular arasında bulunan Prof. Dr. Arif Verimli programla yollarını ayırdığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Verimli, “Dün yapmayı düşündüğüm bu açıklamayı aziz şehitlerimizden daha değerli olmadığı için bugün paylaşıyorum. Sevgilerimle..” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Arif Verimli, Adli Tıp Uzmanı Mehmet Şevki Sözen’e ise dargın olduğunu açıkladı.

Verimli takipçisinden gelen “Hocam Şevki hocayla dargın mısınız” sorusuna ise “Evet, bundan sonra.” diye yanıt verdi.

Verimli takipçisinden gelen “Arif hocam Şevki hocayla barışın sizsiz olmaz.” yorumuna ise “Yakın zamanda değil, inanın bu bir birikim.. Sevgilerimle” dedi.

Prof. Dr. Arif Verimli’nin ayrılık nedeninin ise Davut Kıranlı ve Sevgi Kıranlı olayı ile ilgili olduğu öğrenildi.

Verimli’nin açıklaması şöyle;

“Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım’a çok teşekkür ederim.

Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum… Saygılarımla…”

1 Comment

Habere yorum yapmak için tıkla

  • Arif hocam;siz çok kibar ve naif birisiniz.Sevki hocamız da aynen öyle ama siz bu aralar hatta daha önce ki aylardan beri çok hassastınız.Program gereği bir aile gibiydiniz.Konusmalar bir aile içindeymiş siniz gibi sürdüğü için ,kendisi yorumdan ziyade sohbet gibi sürmekteydi.Bence aşırı hassasiyetinizi sorgulamalısınız!Sizi hep kibar ve naif biri olarak hatirlıyacagız.Muge Anlı’nın işi de çok zor.İsınin ehli ve kibar insanlarla çalışmak çok zor.