MEDYA

Muharrem Coşkun cinayeti itiraf etti! Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak Perşembe

atv’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılıp suçlamaları reddetmişti….

Samsun’da 42 gündür kayıp olan ve her yerde aranan Arzu Aygün’ün ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Ailenin şüphelendiği kızlarının bir süre birlikteliği bulunduğu, aynı zamanda kuzeni olan Muharrem Coşkun’du.

Şüphelerin odağındaki Muharrem Coşkun, canlı yayına bağlanıp suçlamaları reddetmişti.

Coşkun açıklamasında, “Ben, Arzu’yu her zaman el üstünde tuttum. Korumak için de hep çaba gösterdim. En son Atakum’da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip yanımdan ayrıldı” dedi.

Samsun Emniyet Müdürlüğü ekipleri canlı yayını dikkate alarak Muharrem Coşkun’u sorguya aldı. Şüpheli Muharrem Coşkun daha fazla kaçamayacağını anladı ve Arzu Aygün’ü öldürdüğünü itiraf etti.

Arzu Aygün’ün canlı yayına bağlanan kızı, “Muharrem’in bu cinayeti tek başına işlediğine inanmıyorum.” dedi.

Arzu’nun kızının sosyal medyada paylaştığı mesaj ise Müge Anlı’yı gözyaşlarına boğdu. Anlı, “Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem” yazmıştı kızı. Çocuklara çok üzülüyorum annesiz kalıyorlar. Hayatlarında hep bir yanları eksik kalacak, güvensiz olacaklar hayata. Ne uğruna? Bir hiç. Kadınları öldürüp, öldürüp ben intihar edeceğim diyorsunuz, çocukları annesiz bırakıyorsunuz. Anne babayı evlat acısıyla yakıyorsunuz, sonra da ben kendimi öldürecektim diyorsunuz. Keşke yapsaydınız bu kadar gözü yaşlı insanı arkada bırakmasaydınız” dedi.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla