GÜNDEM Manşet

Mine Kocadağ öldürüldü mü? Mithat ve Mine’nin telefon görüşmesi ortaya çıktı…

Show TV’de ekrana gelen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında esrarengiz şekilde ortadan kaybolan Mina Kocadağ konusu işlenmeye devam ediyor.
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde geçen yıl ağustos ayında kaybolan Mine Kocadağ’ın (25) öldürülmüş olma ihtimali üzerine telefon sinyalinin son alındığı yerde arama yapılmıştı.
Mine Kocadağ’ın kocası Mithat’ın şüpheli açıklamaları dikkatleri üzerine çekmişti.
Çalıştığı otele mesaisinden önce gittiğini ve mıntıka temizliği yaptığını söyleyen Mithat, “bu talimatı kimden aldınız” sorusunu ise yanıtlayamamıştı.
Mithat’ın sabah erken saatlerde telefonundan sinyal alınan bölge ise çöplerin atıldığı yer olarak görülüyordu.
Mithat’ın sabah saatlerinde evden siyah çöp poşeti ile çıktığını gördüklerini söyleyen bir izleyici ise ellerinde görüntü olduğunu iddia etmişti, ancak görüntüler ortaya çıkmadı.
Vazgeçme ekibi Mithat’ın evinin önünden araca binerek çalıştığı iş yerine gitti. Vazgeçme ekibi esrarengiz kuyuların olduğu o araziye giderek canlı yayın yaptı.

Vazgeçme programının 578. bölümünde Mithat ile Mine arasında geçen telefon görüşmesi de dinletildi. Görüşmede Mithat’ın eşi Mine’ye, “Hüseyin’e ben seni istemiyorum de, eşime geri döneceğim de, bir şeyler de. Mine seni çok seviyorum ben” diye sesleniyor.

Mine ise Mithat’ın bu sözlerine, “Lütfen saçmalama artık, ne olur? Yapma ya, valla yapma” diye yanıt veriyor.

Mine Kocadağ’ın ağabeyi Tayfun Koç, polise verdiği ifadesinde, kardeşini eşinin öldürmüş olabileceğini söylemişti.
Mine Kocadağ’dan şu ana kadar bir ize rastlanmadı.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla