MEDYA

Maskeli adam ve Yamaç karşı karşıya! Maskeli adam kim

Show TV’de ekrana gelen Çukur’un 111. bölümünde neler oldu, Çukur’daki maskeli adam kim, Çukur 4. Sezon 19. Bölüm özeti.

Çukur’da Koçovalılar ile Erdenetler’in savaşı sürüyor. Yamaç’tan kaçan Cengiz Erdenet otele sığındı.
Çağatay Erdenet’in yanına geldiğini öğrenen Cengiz, Yamaç Koçovalı’nın telefonu açıp, “sıkıysa gelin alın lan” dedi.
Çağatay’ın otele girdiğini gören Akın dayanamadı ve otele girmek için harekete geçti. Kapıdaki adamları etkisiz hale getiren Akın’ı amcası Yamaç ve Cumali durdurdu ve geri çekildiler.
Çağatay’ın arkasından otele giriş yapan maskeli adam ise dikkat çekti. Çağatay Erdenet’in adamı olan maskeli kişinin kim olduğu merak edildi.
Babasının yanında ayrılan Kulkan, eski hayatına geri döndü.

Maskeli adamın kim olduğu ise gizemini koruyor. Ormanda gözetleme yapan Celasun’a saldıran Maskeli adam, Celasun’u yere serdikten sonra ortadan kayboldu.
Çağatay ErdenetYamaç’ı arayıp Efsun’un nerede olduğunu sordu. Efsun’un yanına giden Yamaç, Çukur’a ailesinin yanına götürdü.
Çağatay’ın “hayatta kalmak istiyorsan yanıma gel” teklifini değerlendiren Kulkan, “nerdesiniz” dedi.
Maskeli adamın ormana kurduğu tuzakla Cumali Koçovalı yaralandı.
Erdenetler’in kaldığı otele baskın yapan Çukur ekibinden Meke yaralandı.
Otelde maskeli adamla dövüşen Yamaç, aldığı darbeler sonucu yaralandı. Yamaç’ı, maskeli adamın vurucu darbesinden Cumali Koçovalı kurtardı.

Kulkan ile işbirliği yapan Çağatay, babasının otelde olduğunu söylemesini ister.
Otele giden Yamaç, Cumali ve Akın, Cengiz Erdenet’i aldı. Yamaç, Kulkan’ın Çukur’a gönderdiği zehri serumla Cengiz Erdenet’in vücuduna enjekte etti. Cengiz’in yanına silah da koyan Yamaç, “ikisinin arasında seçim yap” dedi. Zehrin vücuduna girdiğini gören Cengiz, tabanca ile kendisine sıktı ve hayatını kaybetti.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla