MEDYA

İranlı Marjan Yahyakov bulundu mu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Şubat 2021

İstanbul’da yaşayan İranlı Marjan Yahyakov, erkek arkadaşıyla buluşmaya giderken 4 gün önce Beşiktaş Etiker’de kayboldu.
En son erkek arkadaşına mesaj aran Marjan, 10 dakika içinde yanında olacağını söyledi.
Arkadaşının aracıyla Etiler’e giden Marjan, ortadan kayboldu. Kızının kaybolduğunu belirten anne Maryam Ahadi atv’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu.
Marjan’ı arabayla kaybolduğu noktaya bırakan arkadaşı, “18.40’ta Nispetiye Caddesi girişine bıraktım” dedi.
Yayına bağlanan Marjan’ın erkek arkadaşı üzerine atılan iddialara tepki gösterdi.
“Anneyi telaşa vermemek için hemen aramadım” diyen Marjan’ın erkek arkadaşı, “Bana attığı son mesajı 18.46’da, ilk olarak yakın arkadaşlarına ulaştım” dedi.
Yayına bağlanan Marjan’ın iş yerinden yöneticisi Tuhan bey, dün 14:12’de telefonunun çaldığını, sosyal medyadan paylaştıkları kayıp ilanını gören kişinin olay gününe dair ayrıntılar paylaştığını belirtti.

Etiler’de Garanti Bankası Genel Müdürlüğü’nün önünde esnaf olan bir kişinin kendisine ulaştığını belirten Tuhan bey, olay yerinde yaşananları aktardığını belirtti. İş yerinin temizlikçisinin iki kişi arasındaki diyaloga şahit olduğunu aktaran iş yeri sahibi, şüpheli iki kişinin “burada kamera var karşıya geçelim” diye konuştuktan sonra yaşananları anlattı.

Şüpheli iki kişi karşıya geçiyor, koyu bir araçtan erkek şoför iniyor. Marjan’ın arkasından yaklaşan biri kadın iki kişi Marjan’ı zorla araca bindiriyor. Marjan’ın “ne yapıyorsunuz, bırakın beni” diye bağırıyor” ama sesini kimselere duyuramıyor.

Temizlikçi kadın çevreden yardım istese de araç hızla olay yerinden uzaklaşıyor.

Tuhan bey, iş yeri sahibinin karakola gidip suç duyurusunda bulunduğunu ve kamera kayıtlarının olduğunu belirtti.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla