Ana Sayfa MEDYA Çukur’un 110. bölümünde neler oldu? Çukur 110. bölüm özeti

Çukur’un 110. bölümünde neler oldu? Çukur 110. bölüm özeti

198 views
0
Abone Ol

Show TV’de erkana gelen Çukur’un 110. bölümünde hareketli dakikalar yaşandı. Vartolu Sadettin Çukur’a ne zaman dönecek? Vartolu Çukur’dan ayrıldı mı? Ogeday Erdenet ve Süreyya Erdenet diziye veda etti.
Kulkan Erdenet’in Çukur’a gönderdiği zehirli su yüklü tankerler mahalleliyi zehirledi.
Erdenetler’in evine sızan Metin ve Meke, Ogeday Erdenet’i kaçırdı. Dizide verilen duvar mesajlarında Vartolu Sadettin’in de yakında döneceği açıklandı.

Seren Erdenet ormana götürdüğü Süreyya Erdenet’i öldürdü.
Babasını arayan Çağatay Erdenet, annesi Olga’yı sorar. Olga’nın öldüğünden habersiz olan Cengiz “yanımda” diye yanıt verir.
Ogeday’ı rehin alan ve Erdenetler’in parasını da toplayan Yamaç, bilmeceyi sorar ve 1 saatleri olduğunu söyler.
İkinci Mahmut’un yaptırdığı bentlerden bahseden Yamaç, Kulkan’a Ogeday’ı kurtarması için fırsat verir. Cengiz Erdenet ise parasını kurtarmanın derdine düşer.
At çiftliğine giden Cengiz, paralarının yanmasını ağlayarak izler. Ancak Yamaç yaktığı paraların gerçek olmadığını söyler. Yamaç, Cengiz’den çaldığı paraları hayır kurumlarına bağışlar.
Ogeday’ı kurtarmak için Ormana giden Kulkan, Çukur’un açtığı kuyuya düşer.
Çukurdan kurtulmak için uzatılan ipi çeken Kulkan, ipin ucunda abisi Ogeday’ın olduğundan habersizdir. Ogeday, kardeşi Kulkan’ın çektiği iple ölür. Babasına rest çeken Kulkan,”Kulkan kaçar bir tane daha oğlun var, Çağatay; onu ara” der ve babasını terk eder. Kulkan’ın mahalleye taşıdığı zehirli sudan içen Aykut kaldırıldığı hastanede öldü.

Abone Ol
Önceki İçerikRadyoBir yayın hayatına başladı! RadyoBir kimin, hangi frekanstan yayın yapacak
Sonraki İçerikTGB Boğaziçi: Demokratik üniversitenin yanında terörün karşısındayız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz