MEDYA

Çukur son bölümde ne oldu, Nehir ve Efsun öldü mü? Çukur (108. Bölüm) özeti

Show TV’de ekrana gelen Çukur’un 108. bölümünde yine hareketli dakikalar yaşandı.

Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşa yeni katılan Kulkan, Çukur’un karşısına hiç beklemedikleri yerlerde çıkarken bir yandan da Nehir ve Efsun’u rehin tutmaya devam etti.

Güçlerini birleştiren Nehir ve Efsun Erdenetler’in elinden kurtulmak için harekete geçti. Erdenetler’i yanında çalışan kişiyi ayarlayan ve arabayla kaçmaya çalışan Nehir ve Efsun’un planları suya düştü. Nöbetçi kulübesinde bekleyen Kulkan, kaçmalarına engel oldu.

Bir süredir Çukur’u uzaktan takip eden Nedim’in Koçovalılar’dan sürpriz bir isteği oldu. Yasmin’i güvenli şekilde korumak için götüren Koçovalılar saldırıya uğradı. Önlerini kesen tır ile saldırı altında kalan Çukur, Yasmin’i elinden kaçırdı. Yasmin’i kaçıran kişiler hiç beklemediği bir sürprizler karşılaştı. Yasmin’in yerine Çukur’un kadınlarından birisi yerine geçmişti. Kaçıran kişiyi öldürüp Yasmin’i güvenli şekilde saldırıdan uzak tutan Çukur adeta akıl oyunu sergiledi!

Cengiz Erdenet’i bitirmeye bir adım daha yaklaşan Yamaç, Kulkan’ın hiç beklenmeyen hamlesiyle bir kez daha çok zor bir tercihle karşı karşıya kaldı.

Kulkan babası Cengiz’in odasına gidince babasını yatağında buldu. Yaşadıklarından sonra kendisini sorgulayan Cengiz oğlu Kulkan’a “Benim adım ne Kulkan?” diyerek soru sordu. Kulkan eve gelmeden Cengiz’i eve geri getiren Çukur yakalanmadan planını ilerletmeye devam etti.
Cengiz’in tüm hesap kitap işlerini tutan Olga yanında sakladığı defteri Yamaç’a kaptırdı. Yamaç eline düşen belgeleri aldıktan sonra Olga’yı Seren’e bıraktı. Seren Erdenet babasının intikamını almak için Olga’yı vurdu!

Kahvehanede oturan Yamaç kendisine gelen 2 ayrı kargo ile hayatının en büyük şoklarından birini yaşadı. Kulkan hem Efsun hem de Nehir’i büyük tehlikenin içine attı. Yamaç için artık tek bir şans vardı. Ya Efsun’u ya da Nehir’i kurtaracaktı.

Yamaç, “Nehir ve Efsun’u kurtarabilecek mi” sorusunun yanıtı 109. bölümde belli olacak.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla