MEDYA

Ali Tarık Fındık kimdir? Savaşçı Astsubay İlyas Karaca

Limon Film yapımı Savaşçı’da başrol oyuncusu Berk Oktay’ın ayrılığını açıklamasının ardından kimlerin devam edip etmeyeceği merak ediliyordu.
Diziye yeni katılanlar ve kimlerin devam edeceği Limon Film sosyal medya hesaplarından paylaşılmaya devam ediliyor.

Savaşçı’da Astsubay İlyas Karaca karakterine hayat veren Ali Tarık Fındık’ın diziye devam edip etmeyeceği merak ediliyordu.
Ali Tarık Fındık sosyal medyadan yayınladığı görselle diziye devam edeceğini açıkladı. Fox TV’de ekrana gelen Savaşçı’nın başka kanalda ekrana geleceği iddia edilmişti. Limon Film’den henüz bir açıklama gelmedi. Son olarak Ediz Hun ve Tamer Karadağlı diziye katılmıştı.

Ali Tarık Fındık kimdir?

1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar Bölümü’nün yanı sıra Maltepe Üniversitesi Sinema Yüksek Lisans Oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında rol aldığı Kavak Yelleri dizisi ile yaşayan Ali Tarık Fındık; daha sonra Arka Sıradakiler ve Aşkın Halleri dizilerinde rol almıştır. Başrolü Berk Oktay ve Murat Serezli’nin paylaştığı Savaşçı dizisinin kadrosunda yer almakta ve Astsubay Çavuş İlyas karakterini canlandırmaktadır.

Ali Tarık Fındık’ın oynadığı Diziler

Savaşçı / İlyas / 2017
Aşkın Halleri / Kutlu / 2012
Akasya Durağı / Stelyo / 2011
Arka Sıradakiler / 2011

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla