MEDYA

Vedat Milor sordu: Tercihiniz pizza mı pide mi?

Twitter hesabında yaptığı “Tercihiniz pizza mı pide mi?” diye soran yemek eleştirmeni Vedat Milor, “Anket şu anda pide lehine yüzde 61. Trabzon pidesi. İlginç şeyler oluyor bu ankette” dedi.

Yemek eleştirmeni Vedat Milor, sosyal medya hesabından anket yaptı. Milor, takipçilerine “Acıktınız ve karşınızda yan yana, kaliteleri ile ünlü iki restoran var. Biri pizzacı, diğeri ise pideci. Soru basit: Hangisine girersiniz? Tercihiniz pizza mı pide mi?” diye sordu. Anket için 11 Ocak saat 16:55 itibariyle 200 bine yakın oy kullanıldı. Twitter kullanıcılarının %60’ı tercihini pideden yana kullandı.

Milor, “Arkadaşlar lütfen anketi suistimal etmeyelim. İkisine birden gitmek yasak. Bir tanesini yiyince doyan biri olduğunuzu varsayın.” dedi.

Milor, “Harika akıl yürütmeler var. Soruyu genel ve basit tutma sebeplerinden biri buydu. Yemek alanında yozlaşma var diyoruz ama yemekle ilgilenen insanların bilgisinin ve yaklaşımlarının giderek çok daha üst noktalara ulaştığını gözlemliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla