MEDYA

Sevcan Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında? Savaşçı Teğmen Selcen Efe kimdir

Limon Film yapımı Savaşçı dizisine bir isim daha katıldı. Sosyal medyadan paylaşım yapan Gazeteci Birsen Altuntaş, ünlü oyuncu Sevcan Yaşar’ın Teğmen Selcen Efe karakteriyle Savaşçı dizisinin kadrosuna katıldığını açıkladı.

Altuntaş paylaşımında, “Güzel oyuncu #SevcanYaşar Teğmen Selcen Efe karakteriyle #Savaşçı’da… Kılıç Tim’ine hoşgelmiş.” ifadelerini kullandı.

İşte Sevcan Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında? sorusunun yanıtı…

Sevcan Yaşar kimdir?

Sevcan Yaşar, 1990 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Sevcan Yaşar, kendisini şu sözlerle tanımlıyor;

“İzmirliyim. Biyoloji bölümünü bitirdim. Şu anda Yeditepe Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde okuyorum. Daha önce ‘Aramızda Kalsın’, ‘Kayıp Şehir’ ve ‘Böyle Bitmesin’ gibi kısa süreli dizilerde rol aldım.

Sevdiğim insanlar için her şeyi yapabilecek duruma gelebiliyorum. Kendimden çok sevdiğim insanları düşünüyorum. Onlara karşı çok korumacı oluyorum. O yüzden ailem için ölebilirim. Ailemde doktorlar, memurlar var; başta benim oyuncu olmama şaşırdılar.

Beni zorlayacak karakterler çok hoşuma gidiyor, beni heyecanlandırıyor. Avukat ya da doktor gibi karakterleri oynamak, beni hiç cezbetmiyor. Zorluklar yaşamış, belki psikolojik sorunları olan birini canlandırmayı çok isterim.

OYNADIĞI DİZİLER;

Kayıp Şehir
Böyle Bitmesin – Sevda
Aramızda Kalsın – Nehir
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Esra Boran
Bahtiyar Ölmez – Nisan Ölmez
Erkenci Kuş – Aylin Yüksel

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla