Ana Sayfa GÜNDEM Semih Yalçın: Kirli maksatları gözler önüne seriyor

Semih Yalçın: Kirli maksatları gözler önüne seriyor

39 views
0
Abone Ol

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile gazeteci Orhan Uğuroğlu’na yönelik saldırıların ardından MHP ve Devlet Bahçeli’nin hedef alınmasına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yalçın, “Son günlerde gemi azıya alan bazı klavye ve sanal âlem kahramanlarının, sahneledikleri politik gölge oyununda partimize, saygıdeğer liderimize ve mensuplarımıza dönük saldırılarını arttırmaları; kirli maksatları gözler önüne seriyor.” dedi.

Yalçın’ın açıklaması şöyle;

1-Son günlerde gemi azıya alan bazı klavye ve sanal âlem kahramanlarının, sahneledikleri politik gölge oyununda partimize, saygıdeğer liderimize ve mensuplarımıza dönük saldırılarını arttırmaları; kirli maksatları gözler önüne seriyor.

2-Hain havfli olur, korkak da çığırtkan ve kuru gürültücü… Gölgesinden dehşete kapılan sahte kabadayılar, azgınlaşan at gibi olur. Şimdi de iki mikroskobik partinin sözde genel başkanları sıraya girmiş tefrika peşindeler…

3-Kendi gölgesinden ürken atların kişneye kişneye güneşten uzaklaştığı gibi, korkaklar da Hakk’ı ve hakikati arkasında bırakıp doludizgin karanlığa koşar. Bunların yaptıkları siyaset budur.

4(son)-Aydınlığa, hakkaniyete ve doğruluğa sırtını dönerek dörtnala zulme koşanların sırtına Hak ve hakikat eyeri vurup yüzlerini güneşe döndürmek; MHP için vicdani bir vecibe, hatta fazilettir.

Abone Ol
Önceki İçerikSefirin Kızı’nda ayrılık! Neslihan Atagül (Nare) dizisinden neden ayrıldı?
Sonraki İçerikGözaltına alınan Sedat Peker sınır dışı mı ediliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz