MEDYA

Sadakatsiz bitiyor mu? 17. Bölümde neler oldu

Kanal D’de 17. bölümü yayınlanan Sadakatsiz dizisinin bugün ekrana gelen bölümünde ilk dakikalarda 2 hafta sonrasının gösterildiği ve bugüne dönüş yapıldığı kafaları karıştırdı.
Yüksek reyting alan dizinin bu bölümünde Asya istifa mektubunu hastaneye iletir. Yaşadığı psikolojik durumdan dolayı gitmeyi düşünüp istifasının kabul edilmesini istemektedir. Oğlunu bulmak gelen Hicran vakıf aracılığı ile Gönül ile tanışır o sıra da vakıfa gelen Haluk işe karşılaşır ve belli etmese de panik olur. Haluk ile Hicran arasında ne var? Bir süre yalnız kalmayı tercih eden Asya, olduğundan daha güçlü bir şekilde geri döner. Derin ile yüzleşen Asya, Derin’e Volkanın hala onu sevdiğini ve vazgeçemediğinin kanıtlarını göstermek ister ama Derin kabullenemez bu durumu ve daha da hırslanır. Derin’in tepeden tırnağa bütün her şeyinin Asya ile aynı olduğunu anlatmaya Çalışan Asya, Ali ile ne olursa olsun aralarına giremeyeceğini anlatır.
Derin Ali’ye kötü davranmaya başlar ve onun üzülmesini sağlar. Derinin kaprisleri yüzünden Volkan Ali’ye tokat atar, bu durumu sindiremeyen Ali annesini arayıp onu almasını söyler ve babası ile kaldığı için pişman olmuştur.

SADAKATSİZ 18. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Derin ile Asya arasında ki çatışmanın sonucunda neler olacak? Derin gerçeklerin farkına varacak mı?

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla