MEDYA

Haber Global Ankara Temsilcisi belli oldu

Kurulduğu 2018 yılından bu yana, Haber Global kanalında editör ve sunucu olarak görev yapan deneyimli isim Zeynep Işınsu Tezkan, Haber Global Ankara Temsilciliği görevine getirildi.

Medyatava’da yer alan habere göre, Görsel medya sektöründe hem ekran önünde, hem sahada 23 yıllık deneyime sahip olan gazeteci Zeynep Işınsu Tezkan, kurulduğu 2018 yılından beri Haber Global Ankara’da editör ve sunucu olarak görev yapmaktaydı.

Zeynep Işınsu Tezkan, 23 Aralık itibariyle Ankara Temsilcisi olarak görev yapmaya başlayacak. Tezkan, Haber Global Ankara’nın tüm yayın faaliyetlerinden sorumlu olacak. Genel Yayın Yönetmeni Tuba Atav’a doğrudan raporlayacak.

Zeynep Işınsu Tezkan yeni görevi ile ilgili; “Tarafsız ve doğu haber bu mesleğin vazgeçilmez ilkeleri. Haber Global kurulduğu ilk günden bu yana bu ilkeleri gözeterek halka en hızlı şekilde haberi ulaştırma gayesiyle yolunda ilerledi. Bu uzun soluklu ve güçlü bir ekip çalışmasına dayanan yolculukta hedefimiz hep bir adım önde ve hep daha iyisine ulaşmaya çalışmak olacaktır” dedi.

Etiketler

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla