MEDYA

Esra Erol’da Ayşe Çekem ve kızı Merve Nur Çekem’in açıklamaları pes dedirtti

ATV’de ekrana gelen Esra Erol’da programına katılan Ayşe Çekem’in itirafları herkesi şaşırttı.
Programa katılan Çekem’in “Kızım kendisinden 41 yaş büyük sözde hoca Adnan Yıldırım’a aşık oldu, onunla kaçtı. Aynı zamanda bende aynı adama âşık oldum” diyerek herkesi şoke etti.

Esra Erol’da programına katılan Ayşe Çekem, 24 yaşındaki mimar kızı Merve Nur’un 65 yaşındaki ksözde hoca Adnan Yıldırım ile beraber kaçtığını söyledi.

Ayşe Çekem, kızı Merve Nur’un 5 yıl önce tanıştıkları Adnan Yıldırım’ın yanına 26 Kasım tarihinde “İş görüşmesine gidiyorum diyerek” evden kaçtığını açıkladı.

Kızını kaçıran sözde hoca Adnan Yıldırım’ın bir camide çaycı olarak çalıştığını söyleyen Ayşe Çekem, “Adnan Yıldırım hem bana hem kızıma aşk mesajları attı. Ben de kızım da 65 yaşındaki sözde hocaya aşık olduk” dedi ve stüdyodaki herkes şoke oldu.

Sözde hoca Adnan Yıldırım’ın resmi nikahlı eşi Zübeyde Yıldırım yayına bağlanarak isyan etti ve “Anne kız 5 yıldır kocama musallat oldu, yuvamı yıktılar” dedi.

Esra Erol’un eşiniz hoca mı sorusuna “Benim eşimin alnı seccadeye bile değmedi, Cuma’ya bile gitmez. Bunlar eşime nasıl inandı bende anlamadım” diye konuştu.

Sözde hoca Adnan Yıldırım ile beraber kaçan 24 yaşındaki Merve Nur Çekem canlı yayına bağlanarak “Adnan Yıldırım ile beraber kaçtım, şu an onun yanındayım. 5 yıldır aramızda duygusal bir bağ var. Birbirimizi seviyoruz. Adnan bana da ona da düzgün mesajlar atıyordu. Annem kendi kendine gelin güvey oldu. Annemin anlattıkları yalan” dedi.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla