GÜNDEM

Doğu Perinçek’ten çarpıcı açıklama: Nükleer bomba taşıyan ABD uçakları devriye geziyor

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ulusal Kanal’da yayınlanan Çıkış Yolu programında gündemi değerlendirdi. Perinçek, “İran göklerinde nükleer bomba taşıyan Amerikan uçakları dolaşıyor. Hem Rus istihbaratının tespiti hem İran istihbaratının tespiti” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Ulusal Kanal’da salı günleri yayınlanan Çıkış Yolu programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.. Doğu Perinçek nükleer bomba taşıyan ABD uçaklarının İran göklerinde devriye gezdiğini söyledi. İşte o sözler;

Doğu Perinçek: Ben burda dünyada ilk defa hiç bilinmeyen ve hiçbir ajansta ve dünya basınında yer almayan bir bilgiyi vereceğim şimdi. 

İran göklerinde nükleer bomba taşıyan Amerikan uçakları dolaşıyor. Hem Rus istihbaratının tespiti hem İran istihbaratının tespiti. 

Tekrar ediyorum. Bu sizin getirdiğiniz birtakım nükleer denizaltılar falan Basra Körfezine geliyor dediniz ya. Yalnız denizden gelmiyor. Bu dünya basınına girdi. Ben şimdi dünya basınında olmayan çok önemli bir bilgiyi veriyorum. Türkiye’yi de çok yakından ilgilendiren. Sürekli İran göklerinde Amerikan B52 bombardıman uçakları nükleer silahlar taşıyarak devriye geziyorlar

İsmet Özçelik: B52’ler mi?

Doğu Perinçek: Evet, geziyorlar. Bu hem Rus askeri istihbaratının saptaması hem İran’ın saptaması.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla