GÜNDEM

Ankara Pursaklar’da 3 genç ölü bulundu

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde sabaha saatlerinde bir apartmanın kapalı otoparkında 3 genç hayatını kaybetmiş halde bulundu. Ölenlerin isimlerinin Halil İbrahim Altıntaş (25), Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu (25) olduğu belirlendi.

Ankara Valiliği tarafından 3 gencin ölümünün ardından açıklama yapıldı. Valilikten yapılan açıklamada, “şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş, ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Açıklama şöyle;

02.01.2021 günü saat:08:10 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen ihbar sonucunu Pursaklar ilçesi, Orhangazi Caddesi’nde bulunan bir binanın kapalı otoparkında bir otomobilin etrafında 3 erkek şahsın hareketsiz yattığı görülmüş, 112 ekiplerin yaptığı ilk kontrollerde şahısların hayatlarını kaybettiği anlaşılmıştır.
Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısı’nın bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş, ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir.
Olayla ilgili adli tahkikat devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Yorum yaz

Habere yorum yapmak için tıkla