Ana Sayfa / Gündem / Vatan Partisi’den Tahir Elçi açıklaması

Vatan Partisi’den Tahir Elçi açıklaması

Vatan Partisi Genel Sekreteri Dr. Serhan Bolluk, Diyarbakır Barosu Başkanı Avukat Tahir Elçi’nin hayatını kaybettiği ve iki polis memurunun şehit olduğu olay üzerine basın açıklaması yaptı.

Serhan Bolluk, açıklamasında şunları söyledi:

Diyarbakır Barosu Başkanı avukat Tahir Elçi, teröristlerle polis arasında çıkan çatışma esnasında vurularak hayatını kaybetti. Aynı olayda 1 polisimiz şehit oldu. 2 polisimiz ağır yaralandı. Olayda hayatını kaybeden Avukat Tahir Elçi ve polisimizin yakınlarına başsağlığı yaralı polislerimize acil şifalar diliyoruz.

Olayın bir an evel aydınlatılması milletimiz birliği bakımından önemlidir. Diyarbakır’da yaşanan olay bölücü terörün üzerine kararlılıkla gidilmesi gerektiğini bir kez daha göstermiştir. Vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin birliği için bölücü teörle mücadele birincil önemdedir.

Vatan Partisi, içinde bulunduğumuz dönemde bunu kendisine ilke olarak edinmiştir. Partimiz bu konuda üstüne düşen görevi kararlılıkla yerine getirecektir.

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Son Dakika: Öncüpınar sınır kapısında hareketlilik! (Sınırda neler oluyor)

Kilis’te Öncüpınar Sınır Kapısından, Fırat Kalkanı Bölgesine askeri sevkiyat yapılıyor.   Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait tanklar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir