Ana Sayfa / Gündem / Kaynak Holding’e kayyum

Kaynak Holding’e kayyum

Kaynak Holding bünyesindeki 19 şirkete mahkeme kararıyla kayyum atandı. Kayyumlar, sabah polisin güvenlik önlemleri eşliğinde holdingin Bağcılar ve Üsküdar’daki merkezlerine girdi.
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ’ye finansman sağlandığı gerekçesiyle sürdürülen soruşturma çerçevesinde Kaynak Holding’e kayyum atanmasını talep etti. Talebi değerlendiren İstanbul 10. Anadolu Sulh Ceza Hakimliği, holding bünyesindeki 19 şirkete kayyum atadı. Kayyumlar sabah erken saatlerde polisin güvenlik önlemleri eşliğinde holdingin Bağcılar ve Üsküdar’da bulunan merkezlerine gitti.

 

Turan Dursun, İlhan Arsel ve Doğu Perinçek dahil birçok yazarın kitaplarını basan Kaynak Yayınları’ndan açıklama!

Kaynak Holding’e bağlı 19 şirkete kayyum atanması haberinin tarafımızla ilgisinin olmadığını kamuoyuna ve değerli okuyucularımıza önemle hatırlatırız.

1982’de kurulan Kaynak Yayınları, Analiz Basım Yayın Tasarım Gıda Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.’in bir kuruluşudur.

“Türk Devriminin Yayınevi” olan Kaynak Yayınları hakkında daha fazla bilgi almak ve yayınlarımızı incelemek için; www.kaynakyayinlari.com

İşte Kaynak Holding’e bağlı olan şirketler:
564c2c8f67b0a9177811e04a

kaynak-holdink1

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Son Dakika: Öncüpınar sınır kapısında hareketlilik! (Sınırda neler oluyor)

Kilis’te Öncüpınar Sınır Kapısından, Fırat Kalkanı Bölgesine askeri sevkiyat yapılıyor.   Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait tanklar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir