Ana Sayfa / Medya / Enver Aysever’den Şaban Sevinç’e yanıt!

Enver Aysever’den Şaban Sevinç’e yanıt!

Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç Enver Aysever’in “kanaldan solcu olduğum için kovuldum” açıklamalarına yanıt verdi.

Medyaradar.com sitesinden Alev Gürsoy’a konuşan Sevinç, Enver Aysever’in iddialarını yalanlayarak “Buna kargalar bile güler. Ben de gülüyorum, çok komik bir açıklama. Enver, solcuysa hayırlı olsun solculuğu. Kılıfı, bahaneyi hemen uyduruyorlar.” dedi.

Enver Aysever Twitter’dan yanıt verdi

Şaban Sevinç’e seslenen Aysever ” Yalancı @sabansevinc2 ekrana çıkalım @hakan_aygun’ü de yanına al konuşalım. Hangi chp vekillerini sansürlediğini açıklayayım…” dedi.

Şaban Seviç ise resmi Twitter üzerinden verdiği yanıtta ” Tartışma diyorsunda, seviyene inmeye niyetim yok. kendin gibilerin desteğiyle burada mastürbasyona devam et” diye cevap verdi.

 

sasasa

Medyaradar’a konuşan Şaban Sevinç’in Enver Aysever ile ilgili söylediklerinin tamamı;

Peki ya Enver Aysever’e ne demeli! Kanalınızdan solcu olduğu için mi kovuldu, öyle söylüyor?
Buna kargalar bile güler. Ben de gülüyorum, çok komik bir açıklama. Enver, solcuysa hayırlı olsun solculuğu. Kılıfı, bahaneyi hemen uyduruyorlar. Neymiş efem “Beni Atatürkçü olduğum için Halk TV’ye çıkarmıyorlar, ulusalcı olduğum için dışlandım, solcu olduğum Halk TV’den kovuldum,” Şu kurulan cümleler o kadar komik ki. Sadece gülüyoruz. Sanki Halk TV’den değil de bir başka kanaldan bahsediyorlar gibi geliyor bana. Çünkü olmayan, yaşanmayan olayları anlatıyorlar. Bu kişiler kendilerine çok âşık ve kendilerini fazla önemsiyorlar. Ben Enver Aysever’i severim ama kendisi ile konuştuğumuz gibi olmadı programı, reytingleri yerlerde sürünüyordu. İsterse reyting raporlarını kendisine gösterebilirim. Ne yaptığı program kanal açısından verimli oldu ne de konuştuğumuz düzlemde bir program yaptı.

“PROGRAMI REYTİNG ALMIYORDU”
Siz nasıl bir program bekliyordunuz da Enver Aysever’den olmadı?
Kültür sanat ve edebiyat tadında bir program yapacaktı ama Enver bize “Tamam” demesine rağmen tamamen farklı bir program yaptı, o da tutmadı. Yaptığı program bizim yayın politikamızla da uyuşmadı ve reyting de alamayınca kendisine teşekkür etmek zorunda kaldık.

 

 

ulusalportal.com

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Nevşin Mengü’nün yeni adresi

Nevşin Mengü, Bavul dergisinde yazmaya başlıyor. Dergi, Mengü’nün temmuz ayı itibarıyla her ay yazacağını duyurdu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir