Ana Sayfa / Medya / Cem Küçük: Nevşin Mengü’nün gazetecilik hayatını bitireceğim

Cem Küçük: Nevşin Mengü’nün gazetecilik hayatını bitireceğim

Cem Küçük canlı yayında, yayınlayacağı belgelerle CNN Türk sunucusu Nevşin Mengü’nün gazetecilik hayatını bitireceğini söyledi.

Cem Küçük, Mengü için “Onun hakkında bir şey yazsam insan içine çıkamaz” ifadelerini kullandı. Küçük ayrıca, yayınlayacağı belgelerle Mengü’nün gazetecilik hayatını bitireceğini söyledi.
Nevşin Mengü’nün yalanlamasına rağmen, telefon numarası ve ev adresini kamuoyunla paylaşarak kendisini hedef göstermekle suçlayan Cem Küçük, Ersoy Dede’yle birlikte sundukları ‘Günün Manşeti’ programının bugünkü yayınında Mengü için şunları söyledi:

CNN Türk sunucusu Nevşin Mengü’nün özel hayatıyla ilgili belgeler yayınladığını söyleyen Cem Küçük, “Ben de seninle ilgili belgeleri yayımlayacağım. Seni bitireceğim. Ben de Mengü’nün özel hayatına gireceğim” diye konuştu.
Küçük, ailesiyle ilgili fotoğrafların Mengü tarafından kamuoyuyla paylaşıldığını belirterek, “Mengü, çocuğumun eşimin yaşadığı yerleri yayınladı. Bu özel hayata saygısızlıktır. Ben onunla ilgili bir şey yazsam insan içine çıkamaz. Mengü’nün kirli çamaşırlarını gözler önüne sereceğim. Kavgada yumruk sayılmaz. Onun gazetecilik hayatını bitireceğim” dedi.

Küçük açıklamalarına şöyle devam etti:

Özür dilemezsen geri adım atmazsan ben seni bitireceğim. Bitirdiğimi de bütün Türkiye şahit olacak. Beni oturduğum ev adresini ortaya çıkaracaksın, ben de sana bunun hesabını sormayacağım. Özel hayat neymiş göreceksin, kendi özel hayatını göreceksin.
Biz bunlara medya kavgası olsun merhamet gösteriyoruz ama Nevşin Mengü görecek. Bu bir kavgaysa adam gibi yapılabilir yazıyla çiziyle… Ama böyle bel altına özel hayata benim çocuğumun yaşadığı mesken bilgilerini atıyorsan ben bunun hesabını sorarım.
Nevşin Mengü’nün medya hayatını bitireceğim. Ben bunlarla ilgili neler biliyorum. Ya siz tasfiye olacaksınız ya biz.

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Nevşin Mengü’nün yeni adresi

Nevşin Mengü, Bavul dergisinde yazmaya başlıyor. Dergi, Mengü’nün temmuz ayı itibarıyla her ay yazacağını duyurdu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir