Ana Sayfa / Medya / Biz Türkiyeyiz! Karanlıktan bir Aydınlık’la çıkarız

Biz Türkiyeyiz! Karanlıktan bir Aydınlık’la çıkarız

Deniz Yıldırım’ın Genel Yayın Yönetmeni olmasıyla Aydınlık gazetesi okur kampanyası başlatıldı.

Mahalleden fabrikasına, köyünden yaylasından üniversite kampüsüne, dükkanından çalışma ofisine, parkından bahçesinden sokak ve meydanlarına, ülkenin neresinde olursa olsun söyleyecek sözü olanın, yanında bulacağı bir Aydınlık yaratıyoruz.

BAŞYAZI

Türkiye’nin her tarafında seferberlik başladı. Aydınlık okurları bu zor ve karanlık günlerde, gerçeklerin ve umudun gazetesini yükseltmek ve tirajını artırmak için bir yarış başlatıyor. Bütün il ve ilçelerde sürekli olarak “artı 50 gazete” hedefiyle satışlar planlanıyor, abone yapılıyor. Her gün onlarca telefon alıyoruz. Sayfalarımızda ülkenin her köşesinden kampanyanın örneklerini okuyacaksınız.
Şüphesiz bu kampanya bayilere daha iyi bir gazete ulaştırarak başarıya ulaşır. 95 yıllık tarihimizdeki pek çok başarıya yenilerini eklemek için, aynı kararlılık ve hedeflerimizle okurlarımıza sesleniyoruz:

Gündem belirliyoruz
Özel haberlerimizle ses getiren, gündemi yakalayan ve kendi gündemini yaratan bir gazete için yeni düzenlemeler yaptık. Başka hiçbir gazetede olmayan özel haberleri okurlarımıza sunuyoruz.

Birikimi büyütüyoruz
Doğru yönelim ve analizlerle bugüne kadar yol gösteren yazar kadromuza yeni katkılar için girişimlere başladık. Yazar kadromuzu genişletiyoruz.

Gençliği önemsiyoruz
Ülkemizin genç ve dinamik geleceğini hedefliyoruz. Genç okurlarımızı artırmaya yönelik yeni düzenlemeler yapıyoruz. Eğitimin sorunlarını, işşizliği, engellenen özgürlüğü, kültürü, sanatı, sporu, yozlaşmaya alternatif her etkinliği genç muhabirlerimizle sayfalarımıza taşıyoruz.

Gerçekleri gösteriyoruz
Halkın mücadelesinin gazetesiyiz. İşçinin, kamu çalışanının, öğrencinin, köylünün, esnafın, sanayicinin sesi olmaya daha güçlü devam edeceğiz. Mahalleden fabrikasına, köyünden yaylasından üniversite kampüsüne, dükkanından çalışma ofisine, parkından bahçesinden sokak ve meydanlarına, ülkenin neresinde olursa olsun söyleyecek sözü olanın, yanında bulacağı bir Aydınlık yaratıyoruz.

Okurlarımızı dahil ediyoruz
Aynı zamanda her okurumuzun bir muhabir olduğu, telefonlarımızın susmadığı, en ücra köşelerdeki olayların kaybolup gitmeyeceği, bir kişinin yaşadığı haksızlığı bütün toplumun sorunu olarak gören bir anlayışla harekete geçiyoruz. Yaşamın içinden canlı haberleri ‘gönüllü muhabirlerimiz’le birlikte sayfalara taşıyoruz.

Tavır alıyoruz
Terör ve güvenliğimizin elimizden alınmak istendiği koşullarda birlik ve bütünlükten,
Türksüz bir anayasanın konuşulduğu şu günlerde cumhuriyet ve demokrasiden,
Komşularımızla savaşlara sürüklenmek istendiğimiz dönemlerde bölge ülkeleriyle barış ve işbirliğinden,
Emeğimizin ve özgürlüğümüzün elimizden alınmak istendiği zamanlarda, güçlülerin değil haklıların yanında, adaletten yana tavır alıyoruz.

Biz Türkiyeyiz
Karanlıktan bir Aydınlık’la çıkarız.

Deniz Yıldırım – Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Nevşin Mengü’nün yeni adresi

Nevşin Mengü, Bavul dergisinde yazmaya başlıyor. Dergi, Mengü’nün temmuz ayı itibarıyla her ay yazacağını duyurdu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir