21 Ağustos 2017 , Pazartesi
Ana Sayfa / Kültür Sanat / Ayşe Erbulak Kara Hafta’da

Ayşe Erbulak Kara Hafta’da

Ayşe Erbulak, dünyaca ünlü yazar Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılı şerefine, düzenlenen ‘Kara Hafta İstanbul’ etkinliğine katıldı. 23-24 Ekim tarihleri arasında, Türkiye’de ilk kez düzenlenen etkinlikte Ayşe Erbulak, ‘Kadın Dedektifler’ kategorisi söyleşisinde, yazarlar ve okurlarla bir araya geldi.

Pera Palece Otel Jumeriah Otel’de yapılan ‘Kara Hafta İstanbul’ da; Agatha Christie’yi doğumunun 125. yılında anma konferansının yanı sıra, Türk ve dünya polisiye roman yazarlarının bir araya gelmesiyle “polisiye romanlarında İstanbul’un yeri” konulu söyleşiler gerçekleştirildi.

Türkiye’de polisiye-gerilim denilince akla ilk gelen isimlerden olmayı başaran ve bu başarıyı hızla yükseltmeye devam eden, kitaplarında da kadın dedektiflere yer veren Ayşe Erbulak, ‘Kadın Dedektifler’ konulu söyleşide moderatör olarak yerini aldı.

Ayşe Erbulak, ‘Kara Hafta İstanbul’ etkinliğinde, ‘ Kadın Dedektifler’ konulu panelin moderatörlüğü ile birlikte; polisiye-gerilim edebiyatındaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi. Ayşe Erbulak kısa bir süre sonra okurlarıyla ‘yeni kitabı ‘Anne Bak Kim Geldi’ ile buluşacak.

Bu Haberler ilginizi Çekebilir...

Türk Kültürüne Katkı Ödülleri sahiplerini buldu

Uluslararası Radyo Platformu (OYDAR) ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliği ile düzenlenen 3. Radyo Akademi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir